.

.

Ки 42 Квадратна Висина Прилагодлива Маса Во Училница-Цреша Иdyи 18-Во Стек Столици-Темносина

Ки 42 Квадратна Висина Прилагодлива Маса Во Училница-Цреша Иdyи 18-Во Стек Столици-Темносина

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Овој сет доаѓа со една 42" Квадратна Маса и четири Темносини Chи 18-Во Стек Столици. Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Висината е лесна за прилагодување на возрасните со олабавување и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч. Оваа 42-инчна квадратна маса во училница се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е изградена од термички споена меламинска цреша ламинатна маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна лента за рабови на Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Стилскиот и издржлив стол Anи магацинот е идеален за училници, соби и многу повеќе. Изграден е од флексибилно и издржливо полипропиленско седиште и грб и тубуларна челична рамка во боја на хром и се чува во купишта од 12. Бродовите наairи чаир се собраа и е подготвен за употреба веднаш. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Ки 42" Квадратни Висина Прилагодливи Училница Маса-Цреша & 4dyи 18-Во Магацинот Столици-Темносина.

За стоката

Слична стока во категоријата