.

.

Меридијан Мебел Хајат Крем Јадење Стол

Меридијан Мебел Хајат Крем Јадење Стол

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Елегантен И привлечен, прекрасниот Крем Хајат Трпезариски Стол Од Меридијан Мебел е совршен додаток на секој простор.Карактеристики : Цврсто Дрво Црна Завршна Обработка Крем Букле Ткаенинасреден Век Дизајнспецификации : Димензии На Производот : 26.5" W x 22" D x 28" Hseat Димензии : 20.5" W x 20" D x 18.9 "Висина На Штета : 28" Висина На Грбот На Седиштето : 9.1 " Потребно Е Склопување : Без Меридијан Мебел Хајат Крем За Јадење стол.

За стоката

Слична стока во категоријата