.

.

Сизи Тенлитс Умира Од Кетлин Лизарди 14 Пкг-Емотикони

Сизи Тенлитс Умира Од Кетлин Лизарди 14 Пкг-Емотикони

DEN 5599.84

Износот
Това е достапна

Тинлит умира нудат различни достапни соло опции или опции за повеќе умирање. Тенките се лесни за употреба и се компактни и преносливи. Компатибилен со повеќето машини за сечење умре (не е вклучен). Овој пакет содржи четиринаесет умира. Дизајн : Емотикони (со димензии помеѓу 0, 625х0, 625 инчи и 0, 875х0, 875). Дизајнер : Кетлин Лизарди. Увезени. Сизикс Тенлитс Умира Од Кетлин Лизарди 14/Пкг-Емотикони.

За стоката

Слична стока во категоријата