.

.

Алуминиумска Легура Надворешен Шпорет, Кампување Гас Кампување За Готвење На Отворено Мини Шпорет

Алуминиумска Легура Надворешен Шпорет, Кампување Гас Кампување За Готвење На Отворено Мини Шпорет

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Надворешен Шпорет Од Алуминиумска Легура, Кампување На Гас За Кампување За Готвење На Отворено Мини Шпорети Спецификација : Состојба : 100% Тип На Ставка : Шпорет На Кампување Модел : WH-S004 Material : Алуминиумска Легура : 3000wfuel : Потрошувачка На Бутан/Пропанегас : 120g/h Пакет Листа : 1 x Мини Шпорет На Гас шпорет На Гас со електронско палење, внимателен дизајн, лесен За оперирај. Погоден за саксии со дијаметар помал од 20 см, удобен и практичен. Изработен од квалитетен материјал, безбеден и еколошки, цврст и издржлив. Мала тежина и во мала големина, лесна за чување и носење. Совршен за готвење на отворено, кампување, пикник, ранци, пешачење итн.

За стоката

Слична стока во категоријата