.

.

Задна Јамка За Шиење # Вратило Диа Хромирана За Машини За Шиење

Задна Јамка За Шиење Вратило Диа Хромирана За Машини За Шиење

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Контурната линија на предниот и задниот штитник за игла треба да биде во согласност со линијата за поврзување на врвот на иглата кога се гледа од правецот на операторот, а страната на штитникот за игла близу до иглата треба правилно да се заоблени.Хромираната површина има висока цврстина, отпорност на абење, отпорност на корозија и долг работен век.Погоден за индустриски машини за шиење. Може да се користи за агли, апликации, шевови итн. Заден Јамка за Шиење #257511 4мм Вратило Диа Хромирана За Машини За Шиење Модел : #257511. Дијаметар на вратило : 4мм / 0,16". Должина на вратило : 13мм / 0,51". Големина : 40мм х 13мм / 1,57 " х 0,51 "(Л*В). Материјал : Железо. Заврши : Хромирани.

За стоката

Слична стока во категоријата