.

.

Вудленд диви животни елен портрет животни и инсекти графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Вудленд диви животни елен портрет животни и инсекти графички уметнички сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 383.84

Износот
Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : елени, диви животни, цицачи, животински, елки, антлер, шумски предели, природа. Дизајн од ellвездено дизајн студио. Прво совршено во која било дневна соба , Ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

За стоката

Слична стока во категоријата