.

.

Бебе Облека Девојка Ребрести Комбинезон Ромпер Цврсто Копче Лента За Коса Момче Девојки Ромпер И Комбинезон Розова 80

Бебе Облека Девојка Ребрести Комбинезон Ромпер Цврсто Копче Лента За Коса Момче Девојки Ромпер И Комбинезон Розова 80

DEN 265.44

Износот
Това е достапна

Бебе Девојче Момче Цврсто Ребресто Копче Ромпер Комбинезон Облека За Коса Карактеристики : 1 инч = 2,54 см одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на мека рака, нема никаква штета на должината на ракавот на вашето бебе : Материјал Без Ракави : моден дизајн на памучна мешавина,100% Сосема Нов,квалитетен!Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечнопакетот вклучува : 1пц Ромпер+1пц Лента За Глава Ви Благодариме за разбирањето!Ви благодариме и убав ден!Внимание плз : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Главна Боја : Прикажувањето На Сликата дозволува мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, Тип На Шема : должина На Цврсти Ракави : Без Ракави благодарам за вашето разбирање!Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја За подароци За шоу за бебиња Тип На шема : Цврст Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе плус : ако вашето дете е препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот, 1 инч = 2,54 См главна Боја : Материјалот За Прикажување На Сликата : пакетот за мешавина од памук вклучува : 1 ПАРЧИЊА Ромпер+1 ПАРЧИЊА Моден дизајн на Лента за Глава,100% Сосема Нов,квалитетен!Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечнопрепорачана Старосна Должина 700-6 Месеци 51 См/20,1"50,5 см/19,9"806-12 Месеци 52,5 см/20,7"53 см/20,9"9012-18 Месеци 54 См/21,3"56 см/22,0"10018-24 месеци 56 см/22,1"59,5 См/23,4"Големина : 70 препорачана возраст : 0-6 месеци биста : 51 см/20,1"Должина : 50,5 см/19,9"големина : 80 препорачана возраст : 6-12 месеци биста : 52,5 См/20,7"должина : 53 см/20,9"големина : 90 препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 54 См/21,3"Должина : 56 См/22,0"големина : 100 препорачана возраст : 18-24 месеци Биста : 56 см/22,1"должина : 59,5 см/23,4" 1 инч = 2,54 См. Материјал : мешавина од памук. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Пакетот вклучува : 1pc Romper+1pc Лента за Глава. ви благодариме за разбирањето!. Ви благодариме и убав ден!.

За стоката

Слична стока во категоријата