.

.

Рифорла Бања Тепих Мат Екстра Меки И Абсорбента Микрофибер Бања Килими Нелизгачки Кадифен Бушава Бања Тепих Машина Миење Сува Бања Душеци за Бања Када Када И Туш К?

Рифорла Бања Тепих Мат Екстра Меки И Абсорбента Микрофибер Бања Килими Нелизгачки Кадифен Бушава Бања Тепих Машина Миење Сува

DEN 255.84

Износот
Това е достапна

Бања Тепих Мат Екстра Мека И Абсорбента Микрофибер Бања Килими Нелизгачки Кадифен Бушава Бања Тепих Машина Миење Сува Бања Душеци За Бања Када Када И Туш. Материјал : Корали . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 120гр. големина На Пакетот : 40х8х8см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). Содржи. 1х нелизгачка Бања Кадифен Тепих Ултра Висока Густина : Подлогата за Капење е Изработена Од Висококвалитетна, Густа и Мека Со Уникатна Технологија за Заклучување Влакна. Тој Е Подебел И Подобро Структуриран Од Повеќето Други Брендови. Нашите Плишани Душеци За Капење Се За Бањи, Куќи за Одмор, Главни Бањи, Детски Бањи и Соби за Гости. Повеќенаменска Употреба. Уникатната Боја На Градиент Носи Убава Богата Декоративна Во Вашата Бања И Шармантно Сонливо Чувство За Вашето Семејство. Одговара На Речиси Секој Простор Во Вашата Бања; Користете Го Во Вашиот Единечен Или Двоен Мијалник, Туш, Када Или На Кое Било Друго Место Каде Што Сакате Да Ги Поддржите И Загреете Прстите. Подарок За Сите Прилики; Божиќ, Свадби, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Денот на Вљубените. Подлога за тпр што не се лизга : Ние Користиме Поскапа Гумена Подлога ОД ТП (Не Или Лепак) Која е Посилна и Потрајна за Долготрајна Употреба, за разлика од Другите Каде Што Гумената Подлога Има Тенденција да Се Истроши И Олупи По Многу Миења. Забелешка : Не Ставајте Ја Подлогата На Влажна Површина. Осигурајте Се Дека Подот Под Тепихот Е Сув До Тепихот Од Лизгање. Супер Апсорпција. Ултра меката, Мека Ткаенина Од Микрофибер Му Помага На Вашиот Под Да Капе кога Ќе Излезете од Кадата, Ќе Се Истуширате или Ќе се Подготвите На Мијалникот. Се Наоѓа Во Длабокиот Куп На Подлогата, Што Овозможува Тепихот Брзо И Чисто Да Се Исуши. Лесен За Нега. Душеците За Бања Лесно Се Чистат. Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода со Благ (без Или ) И Сушење На Ниско Ниво или Висат Сува. Боите Нема Да Избледат и Ќе Останат Без Разлика Колку Пати Ќе ги Измиете и Исушите! Топли Фрлања За Жени.

За стоката

Слична стока во категоријата