.

.

Заптивка за Цевки надолу, Заптивка За Прирабница За Издувни Гасови Универзална Топлина за 2,25 во Замена За Цевки За Декати

Заптивка за Цевки надолу, Заптивка За Прирабница За Издувни Гасови Универзална Топлина за 2,25 во Замена За Цевки За Декати

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Заптивка за цевки надолу, Заптивка За Прирабница За Издувни Гасови Универзална Топлина За Замена од 2,25 инчи/57мм За Цевки За Декат Спецификација : Тип На Ставка : Издувна Заптивка Материјал : Челик Апликација : Универзална за внатрешен дијаметар 2,25 во/57мм издувна цевка, Список На Пакети на возила : 1 х Издувна Заптивка Широка Примена : издувната заптивка од 2 дупки е Опширно Универзална За Внатрешен Дијаметар 2,25 Во/57мм издувна цевка, возило. Позиција за монтирање : Може да се користи за замена За Цевки За Декати, лакти, цевки надолу или каде што некогаш е потребна заптивка за издувни гасови 2. Моќна Функција : Едната е да го зголеми запечатувањето и ефикасно да спречи истекување; другата е да се прилагоди помеѓу компонентите.

За стоката

Слична стока во категоријата