.

.

Bombay Home Breeze Grinate Multire Area reg или Runner

Bombay Home Breeze Grinate Multire Area reg или Runner

DEN 1808.00

Износот
Това е достапна

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од колекцијата „Бриз“. Зајакнете го вашиот затворен/отворен простор со овој двостран килим. Секој килим има две комбинации на бои што треба да се изберат заради најсовремената позитивна/негативна техника на ткаење на бои. Рачно изработени во Индија со 100 проценти полиестер. Реверзибилен килим со рамни ткаенини. Единствена опција за боја на секоја страна на килим. Мека и поканувачка текстура. Материјал : 100 проценти полиестер. Рачно изработено. Геометриски. Отпорен на лизгање.

За стоката

Слична стока во категоријата