.

.

Мармонт Хил Половина Бик Врамена Ѕидна Уметност, 12 18

Мармонт Хил Половина Бик Врамена Ѕидна Уметност, 12 18

DEN 351.20

Износот
Това е достапна

Во Оваа Половина Ѕидна Уметност Врамена Со Бик, величествениот и бушав бизон зјапа во гледачот и во неговата масивна силуета е содржана огромна борова шума, давајќи му на ова парче чувство на духовност и чудење. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За стоката

Слична стока во категоријата