.

.

Дизни Пиксар Наваму - Книга Ѕид Постер, 14.725 22.375

Дизни Пиксар Наваму - Книга Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 768.00

Износот
Това е достапна

Овој Тренд Меѓународен Дизни Пиксар Напред - Книга Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Дизни Пиксар Напред-Книга Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Вклучува 16 Држачи За Постери за лесна апликација без оштетување. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

За стоката

Слична стока во категоријата