.

.

Инвикта Менс Про Нуркач Кварц Рака Црна Бирање Часовник

Инвикта Менс Про Нуркач Кварц Рака Црна Бирање Часовник

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Црна бирање подобрена со прозрачна жолта злато тон мерцедес-лого и бреге стил форма раце. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со двобоен (сребрен тон и жолт златен тон) нерѓосувачки челик бенд. Кварц движење. 200 метри / 660 стапки водоотпорност. Еднонасочни ротирачки монета Работ рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Преклопете Преку затворач. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 43 мм х 12 мм. Бенд 22 мм х 8,75 инчи. Инвикта 29948 Про Нуркач Часовник. Часовници. Хатори Калибар PC32 A. Про Нуркач. Унисекс, Возрасни.

За стоката

Слична стока во категоријата