.

.

Студел индустрии Дедо Мраз за одмор на рак на рак на рак на празници Необразно уметничко печатење wallид уметност

Студел индустрии Дедо Мраз за одмор на рак на рак на рак на празници Необразно уметничко печатење wallид уметност

DEN 2035.52

Износот
Това е достапна

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5-инчен дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој бела фолија на страните за да му даде јасен, чист изглед. Плакетите пристигнуваат подготвени да висат без инсталација и да дојдат со отстранливи пластични агли за да ги спречат да се оштетат во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : животно, рак, безрбетници, морски живот, риба, празник, Божиќ, Дедо Мраз. Дизајн од Зивеи Ли.

За стоката

Слична стока во категоријата