.

.

Лос Анџел Мажите Жените Писмо Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Блузи

Лос Анџел Мажите Жените Писмо Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Блузи

DEN 575.84

Износот
Това е достапна

Големина : С САД : 12 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 62см/24.41" Должина : 69см/27.17" Големина : М САД : 14 ЕУ : 44 БИСТА : 116см/45.67" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 63см/24.80" Должина : 70см/27.56" Големина : л сад : 16 еу : 46 биста : 122см/48.03" рамо : 50см/19.69" ракав : 64см/25.20" должина : 71см/27.95" Големина : xl сад : 18 еу : 48 биста : 128см/50.39" рамо : 51см/20.08" ракав : 65см/25.59" Должина : 72см/28.35" големина : Ххл сад : 20 еу : 50 биста : 134см/52.76" рамо : 52см/20.47" ракав : 66СМ/25.98" должина : 73см/28.74" лос анџелес мажи жени писмо графички Качулка Печатење Круг вратот долг ракав дуксер блузи Карактеристики : ① МАТЕРИЈАЛ Е НАПРАВЕН од материјали, Доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.●Натпревар●Машкиот дуксер е лесен за совпаѓање и може добро да се совпадне со фармерки и во целина. ●Прилики}Машкиот дуксер е одличен избор за секојдневно носење.●Прилики}Машкиот дуксер е одличен избор за секојдневно носење. Лос Анџел Мажите Жените Писмо Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Блузи. Повод : мажите со качулка за пуловер се погодни за секојдневна, забава, работа, состанок, училиште, спорт, одмор, улична облека или секојдневно секојдневно носење, тоа е одлична идеја за подарок за божиќ, за празници. БЕЗВРЕМЕНСКИ-Класичен машки пуловер качулка никогаш не излегува од мода. дуксери за мажи/дуксери за мажи со патент/дуксери за мажи со патент / дуксери со качулка за мажи/дуксери за мажи/дуксери со качулка за мажи. Мерки на претпазливост : Против пилинг, против избледување, поддршка на машинско перење. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да изберете своја големина.

За стоката

Слична стока во категоријата