.

.

Креативно конвертирање на комплети за снабдување со пластични забави со повеќе бои

Креативно конвертирање на комплети за снабдување со пластични забави со повеќе бои

DEN 379.84

Износот
Това е достапна

Креативно конвертирање Испратете ги вашите забави дома среќни со додавањето на полициските партии пластични чаши за чување. Покриени со полициска лента, значки и лисици, овие 16 мл. Куповите за сувенири се совршено прилагодени за полициската тема. Продадени во пакувања од 8, чашите изгледаат одлично со нашиот друг декор на полициската забава. Земјините комплети за снабдување со пластични партии на бои, 16 унци. Креативно претворање на 8 полициски партии пластични чаши за чување. Чашата држи до 16 мл . направена од пластика. Пластичните чаши од полициската партија го прават поставено лесно и исчистете ветре.

За стоката

Слична стока во категоријата