.

.

Помпеја 2кт Solер Пасијанс Моисанит Веренички Прстен Во Бело Жолто Или Розово Злато

Помпеја 2кт Solер Пасијанс Моисанит Веренички Прстен Во Бело Жолто Или Розово Злато

DEN 9215.84

Износот
Това е достапна

Помпеја 3-Фин Накит рачно изработен Од Помпеја 3 во нашата фабрика ВО САД. Помпеја 3 го претставува најдоброто знаење во индустријата, како и напредните принципи на дизајнирање за обезбедување етички, одржлив и безвременски убав накит со исклучителна изработка. Овој висококвалитетен женски веренички прстен има 7мм cutер исечен вистински моисанит. Каменот е четирикратно поставен во цврста 14к златна висока полирана монтажа. Овој класичен и достапен прстен е нешто во што можете да уживате засекогаш. Големина на прст - 4 други достапни големини, ве молиме јавете се за повеќе информации (847) 367-7022 Метал - 14k Бело Злато Чистота - 14k Style Стил - Веренички Прстени/Пасијанс ставка # - ENG12300-2 MS.w14k4 Gift Кутија Вклучени||180 Ден Гаранција||Унисекс||Направени во САД||Фабрика Директни Цени||Гаранција За Враќање На Парите||100% Автентични помпеја 3 - овој висококвалитетен женски веренички прстен има 7мм cutер исечен вистински моисанит. Каменот е четирикратно поставен во цврста 14к златна висока полирана монтажа. Овој класичен и достапен прстен е нешто во што можете да уживате засекогаш. Големина на прст - 4 други достапни големини, ве молиме јавете се за повеќе информации (847) 367-7022 Метал-14к Бело Злато Чистота - 14к Style Стил-Веренички Прстени/Пасијанс Ставка # - Eng12300-2ms.w14k4 Gift Кутија Вклучени. 180 Ден Гаранција. Унисекс. Произведено во САД. Фабрички Директни Цени. Гаранција За Враќање На Парите. 100% Автентични.

За стоката

Слична стока во категоријата