.

.

В Дрво Црна Лопатка-Стил Рачка 3-15 16 Завртка Дупки

В Дрво Црна Лопатка-Стил Рачка 3-15 16 Завртка Дупки

DEN 431.84

Износот
Това е достапна

Комплетот За Рачка ВО Стилот НА Гнездење CRL има decast 9" рачка со влечење дрво. Надворешното повлекување е диекаст метал со црна завршница. Таа има decast и печат челик палецот. За Употреба Со Мачка. Број Е2008, Е2009, Е2014, Е2111 гнездо брави. Се користи од неколку производители на врати. Еден внатре и надвор повлечете со завртки за инсталација по пакет.Повеќето тегови за испорака се приближни и не се потврдени. Доколку е потребна точна тежина за да се утврдат трошоците за испорака и потребни се трошоци за испорака за да ја завршите вашата нарачка, ве молиме побарајте го ова пред да ја поднесете вашата нарачка со контактирање НА УСЛУГАТА ЗА Клиенти НА CRL. Прикажаните слики на производот се од вистинскиот производ или блиска претстава. Боите може да варираат во зависност од видео картичката на вашиот компјутер и од тоа како е прилагодена бојата на вашиот монитор. Дрво Рачка.

За стоката

Слична стока во категоријата