.

.

Дејвинс Мину Осветлувачки Заштитен Регенератор за Обоена Коса, 250мл 8,45 мл

Дејвинс Мину Осветлувачки Заштитен Регенератор за Обоена Коса, 250мл 8,45 мл

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Дејвинс мину регенератор за обоена коса. Идеален за обоена коса. Неговата формула е дизајнирана да ја отплетка обоената коса, исто така ја прави мека и свиленкаста, заштитувајќи ја козметичката боја. Не ја тежи косата. Ја храни и штити обоената коса : Заштитниот Регенератор За Осветлување Дејвинс Мину е специјално формулиран за да обезбеди суштинска исхрана на обоената коса, помагајќи да се одржи нејзиното здравје и виталност. Ја подобрува живоста на бојата : Овој регенератор е дизајниран да го подобри и продолжи животот и интензитетот на бојата на косата. Тоа помага обоената коса да изгледа живописно и свежо. Навлажнува и омекнува : со своите навлажнувачки својства, регенераторот помага да се хидрира и омекне косата, што ја прави податлива и го намалува разлетувањето. Обезбедува заштита на животната средина : регенераторот содржи екстракт од цвет од капер, кој е богат со антиоксиданси. Овие антиоксиданси помагаат да се заштити косата од оштетување на животната средина, како што е загадувањето и да се одржи нејзиното здравје. Нуди ув заштита : регенераторот има И УВ филтри кои ја штитат косата од штетните ефекти на сончевите зраци, спречувајќи избледување на бојата и оштетување предизвикано од УВ зрачење.

За стоката

Слична стока во категоријата