.

.

Вублинг Женски Чизми За Плен Безбедни Чизми За Дожд Се Лизгаат На Градинарски Чевли Нелизгачки Работни Чевли Надворешна Кујна Виолетова-5,5

Вублинг Женски Чизми За Плен Безбедни Чизми За Дожд Се Лизгаат На Градинарски Чевли Нелизгачки Работни Чевли Надворешна Кујна

DEN 959.68

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми За Дожд, Чевли За Дожд, Градинарски Чевли, Работни Чизми, Работни Чевли Тип На Шема : Еднобојна : Каки-1, Каки-2, Виолетова-1, Виолетова-2, Црна-1, Црна-2 (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пвцхеел Тип : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Топсезона : Пролет,Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Надворешни, Работни Карактеристики : 1. Проширениот дизајн на тркалезна глава овозможува повеќе простор за нозете да се протегаат и удобно да се вклопат.2. Меко и преклопливо тело за чевли, изработено од пвц пластика, нераскинливо, издржливо.3. Грануларниот надворешен ѓон го зголемува триењето и не се плаши од лоши временски услови во дождливи и снежни денови.4. Удобна постава, поставата е изработена од мек и удобен материјал погоден за стапалата, кој не е затнат во лето.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ВОДООТПОРЕН : имајќи ги овие чевли направени од премиум ПВЦ, дождот и водата нема лесно да навлезат во чизмите, дури и ако се чизми со низок крој. Нечистотијата, калта и влажната почва или песок само ќе се лизгаат од површината. НОНСЛИП : Освен што им обезбедува дополнителна топлина и удобност на нозете во дождливите денови, надворешниот ѓон против лизгање им дава одличен стисок или влечење на овие чизми за да можете да одите без грижи на влажни и калливи терени или нерамни области. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Наменето За дами во движење, лесно можете да се лизнете внатре и надвор од овие чизми. Лесен и пренослив, можете погодно да ги носите секогаш кога, каде и да се подготвите кога ќе се појави лошо време. Идеален е и за кампување, одење на плажа, лесно пешачење, градинарство и сите други активности на кои можете да помислите. ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ : Конструиран со цврсти, еластични материјали, овие лесни, но издржливи дождовни чизми нема лесно да пукнат што го прави ваш долготраен придружник за сите сезони. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Сјајната пластична обвивка ги штити чизмите од дамки и нечистотија, само исчистете ги со чистење на цревото или бришење со влажна крпа.

За стоката

Слична стока во категоријата