.

.

Слободен Облик Регенератор ОД КМС За Унисе-8. Оз Регенератор

Слободен Облик Регенератор ОД КМС За Унисе-8. Оз Регенератор

DEN 271.20

Износот
Това е достапна

Услови, ја измазнува кутикулата и ја зголемува податливоста на фината до нормална коса за да ја направи поодговорна на стилизирање на топлина. Природни состојки : родиола, водена нане. Услови, ја измазнува кутикулата и ја зголемува податливоста на фината до нормална коса за да ја направи поодговорна на стилизирање на топлина.

За стоката

Слична стока во категоријата