.

.

Фармерки со Софија од женски џемпер од Софија Вергара

Фармерки со Софија од женски џемпер од Софија Вергара

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Подвлечете го вашиот зимски изглед со секси-шик џемпер на Софија Вергара. Совршено удобно под исечените кардигани и фланели или облечени за да импресионираат со обвивка за секвенци и кожни панталони за голем влез на овој празник. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Realza tu estilo de invierno con el suéter sensual y chic con ecote tipo banda de sofia vergara. Совршен cómodo para usar debajo de un cárdigan corto o camisa de franela, o súbele el nivel con un un chal de lentejuelas y pantalones de piel sintética para una entada triunfal en esta temporada de fiestas. Ексклузивен en. Материјал : 53% памук/27% полиестер/20% најлон/53% алгодон; 27% полиестер; 20% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". ФИТ : Вметнат/Тале Холгадо. Тежина : Лесна/Лигеро. Деколте : Bandeau/Escote Tipo Banda (грев тирантес). Затворање : Стил на пуловер/Естило Пуливер. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : плетено плетено тело; Цврст тон/Теџидо де Пунто Аканаладо; Тоно Солидо. Женски џемпер на Банда од фармерки со Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

За стоката

Слична стока во категоријата