.

.

Натреење од Ламазе Целосно покритие Chemенски породилно спиење Хемија - Достапно во плус големини

Натреење од Ламазе Целосно покритие Chemенски породилно спиење Хемија - Достапно во плус големини

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Негување од ламазе породилно и доилче без ракави, фустанот за спиење е лесен за носење како бремена нова мајка да биде со супер мека и истегната ткаенина што ќе расте со вас. Осигурете се да го спакувате овој сон поставен во вашата болничка торба, бидејќи тоа го прави прекрасен сет за носење додека многу медицински сестри, лекари, семејство и пријатели доаѓаат да ве видат вас и вашето ново малечко. Хемијата има деколте за чипка што го прави лесното медицинско, едноставно повлечете го деколтето. Стилот, исто така, има чипка на чипка на полите што удира веднаш над коленото за лесно движење. Оваа ноќница може да се носи низ куќата за лесна дневна облека и директно преку ноќ како облека за спиење. Исто така, прави прекрасен подарок! Тоа е суштинска болничка торба, одете во собата! Породилно, медицинска сестра, лесно кршење.

За стоката

Слична стока во категоријата