.

.

Kendall + Kylieенски помлад „8“ резервоар за резервоар

Kendall + Kylieенски помлад „8“ резервоар за резервоар

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Ierестока и забавна, резервоарот на Кендал + Кајли го зголемува вашиот изглед со елегантна силуета. Супер симпатична самостојно, додадете неколку фармерки со високи половини на ова едно парче за облека што ве носи од салата до сок бар. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : М. Повлечете стајлинг. Тркалезен врат. Шпагети ленти. 92% памук/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Kendall + Kylie Leopard Tank Unitard за помлад.

За стоката

Слична стока во категоријата