.

.

Црна убавина од Јужен Бенд 8'6 Тролечка шипка

Црна убавина од Јужен Бенд 8'6 Тролечка шипка

DEN 959.84

Износот
Това е достапна

Овие класични шипки за тролање добија голем ремонт оваа година со додавање на нови функции како скриено капаче на задникот на задникот и нашите практично неуништливи совети за цврста моќност. Јужен Бенд Црна убавина 8 стапки. 6 во. Тролечка шипка : празно е-стакло празно. Врв на цврста моќност. Упатства за алуминиум оксид. Седиште на графит ролна. Аспиратори од не'рѓосувачки челик. Рачка на Ева. Скриено капаче на задникот на задникот. Големина на шипката : 8'6 ". Парчиња : 2. Акција : Средна/тешка. Замачкана тежина : 1/2 - 3 мл.

За стоката

Слична стока во категоријата