.

.

Оз. Квадратно стакло канистер со четкан капак од не'рѓосувачки челик, чист

Оз. Квадратно стакло канистер со четкан капак од не'рѓосувачки челик, чист

DEN 207.84

Износот
Това е достапна

Зачувајте ги овие тегли со квадратни стакленички стакленички производи за да ја задржите вашата оставата, чајната кујна под контрола. Квадратната форма се вклопува беспрекорно против задниот дел на бројачот во споредба со тркалезни канистри. Устата на теглата е широка, со што е лесно да се натопи мерната чаша внатре. Капаците формираат воздушна заптивка што ја чува содржината свежа, додека четканата завршница го прави ветер за чистење. Одличен сад за складирање за закуски и житни култури, над кујната, овие гледаат преку стаклени контејнери работат одлично во држењето додатоци за коса во бањата или складирање на сите ваши уметности и занаети во детската соба. HB 67 мл. Квадратен стаклен канистер со четкан капак од не'рѓосувачки челик, јасен совршен за организирање на секакви предмети : идеално за складирање на состојки, закуски, занаети, ножеви, мали хардвер и додатоци ,. Широка уста : Широката уста го олеснува пополнувањето и да го искористи она што го сакате. : Теглата е опремена со мазна пресметка на капакот што е лесно на рацете . држи до 67 мл . лесно се чисти : миење на рацете за лесно одржување. Завршете го изгледот : спарете го ова парче со нашата линија на контејнери за складирање на храна за да го задржиме оброкот со едноставен и остатокот од Фриш.

За стоката

Слична стока во категоријата