.

.

Бесплатно собрание, женско треперење мини здолниште

Бесплатно собрание, женско треперење мини здолниште

DEN 319.84

Износот
Това е достапна

Флери, ладен и забавен! Зошто да не ги активирате потпетиците и да се лизнете во мини-здолништето на слободното склопување и да ставите неочекувано вртење на вашиот стил на ладно време. Исклучиво на. Материјал : 100% вискоза. Грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Должина : мини силуета; 18 ”долг. Затворање : Затворање на страничен патент со полу-бек еластичен лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лесен материјал што ве одржува кул и удобен; нелиран; печатење на сите. Minенско треперење мини здолниште од бесплатно собрание.

За стоката

Слична стока во категоријата