.

.

Garanimals Baby and Toddler Boy Bootcut тексас фармерки мултипак, 2-пакувања, големини 12M-5T

Garanimals Baby and Toddler Boy Bootcut тексас фармерки мултипак, 2-пакувања, големини 12M-5T

DEN 255.68

Износот
Това е достапна

Исто како и фармерките на тато : овој 2-пакет фармерки за подигање од garanimals е совршен за есен и зимски излети. Пополнете го изгледот со омилена маица Garanimals. Исклучиво на. • Мулти-пакет со 2 парчиња вклучува : два пара панталони за тексас на подигање • Затвори со еден копче, јамки за појас и стил од 5 џеб; Намалување на подигање • 74% памук 25% рециклиран полиестер 1% ДЕНИМ СПАНДЕКС ДЕКСИМ • МАШИНА ПОДНЕСУВА •

За стоката

Слична стока во категоријата