.

.

Маица за кратки ракави на Aviaенски на Avia v вратот маица

Маица за кратки ракави на Aviaенски на Avia v вратот маица

DEN 591.68

Износот
Това е достапна

Вежбање, ден надвор или само релаксирачки, маицата за изведба на Авиа ве покрива. Ласкаво, со склопување на кривата и исечена должина, оваа мета е супер-мека, удобна и толку лесна за носење. Поставете го со омилените фармерки за непобедлив обичен изглед или пробајте го со нашите хеланки со високи изедначи (продадени одделно) и ја погодивте салата во координиран стил. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена; исечен. Деколте : V-вратлива пред себе; Длабоко лажичка во грб. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дишење, истегнување ткаенина за удобно вклопување. Маица за перформанси на жените од Авиа.

За стоката

Слична стока во категоријата