.

.

Без граници на кардиган со качулка со качулка од Јуниорс

Без граници на кардиган со качулка со качулка од Јуниорс

DEN 575.68

Износот
Това е достапна

Протресете го студот и додадете пријатен слој на вашиот изглед. Овој шејкер кардиган од без граници има трендовски отворен фронт со заоблен аспиратор за полите и кожурец - суштински кардиган на џемпер за да се задржи стилски и топол. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. качулка. Отворен фронт. Дизајн на бод на Шакер. 100% акрилик. Машина за перење. Увезени. Отворениот предниот кардиган на јуниорите од без граници.

За стоката

Слична стока во категоријата