.

.

Без граници широки панталони за пеперутки на јуниори

Без граници широки панталони за пеперутки на јуниори

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Сериозни панталони со широки панталони за нозе на нозе не се вашата едношалтерска продавница за удобност и чистење со мека ткаенина од руно и лесна еластична половината. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : високи. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : Еластична половината со влечење; Графички принт на предната нога. Панталони со широко нозе од руно за јуниори од без граници.

За стоката

Слична стока во категоријата