.

.

Атлетски работи Activeенски активни ревии Recerback Tank Top 2-пакет

Атлетски работи Activeенски активни ревии Recerback Tank Top 2-пакет

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Овој атлетски работи Activeенски активен репрезен Recerback 2-пакет резервоар е совршен додаток на вашата гардероба за летни тренинзи. Овој 2-пакет е изработен со репроверен рециклиран полистер со технологија за влага за влага за да ве одржи суво за време на вашето најинтензивно тренинг. Овој атлетски работи женски Repreve Racerback Tank 2-Pack комбинира одличен стил и удобност со лесна грижа за разноврсни врвови што можете да ги носите секој ден. Резервоар со 2 пакувања. Цврсти бои : 100% Репроверен рециклиран полиестер. Heathers : 90% Репроверен рециклиран полиестер 10% црн полиестер. Вратот на екипажот. Мрежа на рамо и заден панел. Технологија за влага за губење на влага. Машина за перење.

За стоката

Слична стока во категоријата