.

.

Пријатно милениче кучиња за кучиња за кучиња Подароци за кревети - Бургундија

Пријатно милениче кучиња за кучиња за кучиња Подароци за кревети - Бургундија

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Пријатно сет за подароци за кучиња за домашно милениче кучиња - Бургундија, сите во еден сет вклучуваат кревет за миленичиња, ќебе и кадифен играчка. Меки кадифен ентериер се карактеризираат со грутки за да се пополнат. Вклучени мерки за супер-меки ќебе 20 x 30 инчи. Вклучува координативна кадифен играчка со коски со пискалка. Везено печатење на шепа на засилувачот за допир на елеганција. Не-лизгање на дното за стабилност.

За стоката

Слична стока во категоријата