.

.

Полициски моторцикл полицаец и костум за дете на визир

Полициски моторцикл полицаец и костум за дете на визир

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Оваа луксузна полициска мотоцикл кацига се одликува со функционален/подвижен визир ќе ја ослободи креативноста на вашите малечки, бидејќи тие шетаат низ улиците инаку познати како вашата дневна соба! Одлично самостојно и уште подобро со вашите тековни додатоци за офицери. Пластична лента за брада за лесно прилагодување.

За стоката

Слична стока во категоријата