.

.

Единствени поволни цени Универзален автоматски заштитник на седиштето за седишта за автомобили Камион Беж полиестер

Единствени поволни цени Универзален автоматски заштитник на седиштето за седишта за автомобили Камион Беж полиестер

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Додадете стилски допир на ентериерот на вашиот автомобил. Може да го продолжи животот на вашето возило и да ги задржи вашите места да изгледаат сосема нови и чисти. Одговара на повеќето од стандардните возила, вклучувајќи седан, SUV, камион, итн. Изработено од рамна крпа, е иновативна ткаенина и дизајн. Го ажурира изгледот на стари или валкани седишта, штити од разделувања, згаснување, нечистотија и влакна на миленичиња. Лесно за инсталирање, со упатства во пакетот. Не треба да го отстраните првобитното капаче на седиштето. Упатство за поставување : Повлечете го капакот на седиштето над горниот дел на седиштето, прилагодете и мазно за да се вклопи. Повлечете ја размавта цврсто низ пукнатината на седиштето на автомобилот. Повлечете го дното на капакот на седиштето над дното на седиштето. Прикачете ги еластичните ленти со куки на дното на седиштето на автомобилот, мазно за да се вклопат. Единствени поволни цени Универзален автоматски заштитник на седиштето на седиштата за автомобили Камион Беж полиестер се вклопува за повеќето седишта . Материјалот е рамна крпа;. Дишење и печење . пакет со инструкции . Заштитете ги седиштата на автомобили од излевање, избледување и нечистотија.

За стоката

Слична стока во категоријата