.

.

Дами Долна Облека Палто Со Долги Ракави Еднобоен Кардиган Џемпер Трикотажа Јакна Fall Жолта XL

Дами Долна Облека Палто Со Долги Ракави Еднобоен Кардиган Џемпер Трикотажа Јакна Fall Жолта XL

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер Од Кардиган,Плетени Џемпери, Отворена Предна Кардиганска Надворешна Облека Тип На Шема : Пес Заби Боја : Жолта, Сива, Зелена, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL,2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Акрилик Полиестернеклин : V Ѓердан : Должина На Колкот должина : долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Акрилик, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Кардиган Џемпер е Опремен Со Акрилик, V Вратот, Проверете Печатење, Плетени, Долги Ракави, и Во Секојдневен И Лабав Стил Кардиган Џемпери, Плетени Врвови За Fall, Зима и Порано Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 х Женски Џемпер Од Кардиган (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Буци Отворени Предни Џемпери, Плетена Кардиганска Облека со Долги Ракави, Зимски Топол Капут. Материјал-65%Акрилик 35%Полиестер, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Кардиган Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн-Стил На Момче, Проверете Печатење, Плетење Кабел За Извртување, Мека И Растеглива Ткаенина, Под Должината на Колкот, Лабави Буци Кардигани за Жени. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

За стоката

Слична стока во категоријата