.

.

Каи Реконструиран ОЕМ Алуминиумска Легура Тркало, Сите Насликани Сребро, Одговара - ФОЛКСВАГЕН ЦК

Каи Реконструиран ОЕМ Алуминиумска Легура Тркало, Сите Насликани Сребро, Одговара - ФОЛКСВАГЕН ЦК

DEN 685.44

Износот
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 17 Х 8, 10 Зборуваше, 5 Навртки, 112мм Шема На Завртки, Сите Насликани сребро. Тоа Одговара На Вашиот 2009-2012 ФОЛКСВАГЕН КК. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 17 Х 8 Рекондиционирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Сите Обоени Сребро, Одговара 2009-2012 ФОЛКСВАГЕН ЦЦ 17 Х 8, 10 Зборуваше, 5 Навртки, 112мм Шема На Завртки, Сите Насликани Сребро, Изработени од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2009-2012 ФОЛКСВАГЕН КУБИКА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата