.

.

АУДИО - Техника АТР-Микрофон

АУДИО - Техника АТР-Микрофон

DEN 1264.00

Износот
Това е достапна

Audio-Technica ATR1100 X Микрофон Клучни Карактеристики и Придобивки : сите намени микрофон подесени за јасна аудио репродукција. Идеален за употреба со караоке машини, компјутери и системи НА ГОДИШНО ниво. Фокусираниот пикап (еднонасочна поларна шема) помага да се спречат повратните информации. Погодно лоциран прекинувач за вклучување/исклучување.

За стоката

Слична стока во категоријата