.

.

Scrubstar Женска Сезонска Цврста Јакна За Чистење За Загревање

Scrubstar Женска Сезонска Цврста Јакна За Чистење За Загревање

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Активната јакна за загревање е изработена со земја-пријателска, етичка ткаенина, дизајнирана да биде мека, удобна и особено функционална. Карактеристики лесно, предно затворање со пет прилепувања, два пространи предни џебови за лепенки за складирање, шанкови за слот за моливи, лента за комунални услуги и плетени манжетни со цврсто ребро. Активен Таб. Земја-пријателски, Етички Ткаенина. Назад Вратот Активни Вар Идентификатор. 5 Лесни За Отворање Предни Прилепувања. Алатка Ремен. Два Џебови За Чување. Бартак За Молив Слот. Ребро Плетени Манжетни.

За стоката

Слична стока во категоријата