.

.

Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Дијамантски кластер 10kt прстен за ангажман на бело злато

DEN 3.00

Износот
Това е достапна

Како романтична како слатка бајка, вашата loveубовна приказна продолжува да биде незаборавно патување. Прославете го вашиот живот заедно со неверојатно зачудувачки тркалезен дијамантски прстен, блескајќи во задебелена брилијантност, вештачки направен во бело злато. Империјал 1/4 Карат Т.В. Кластер за дијаманти 10kt прстен за ангажман на бело злато : Дијамант Тежина : 1/4 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcraided in 10kt White Goldthe White Gold Ring е достапен во големини 6-9 learn Morelearn за дијаманти.

За стоката

Слична стока во категоријата