.

.

Гилисо Жени Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Вратот Копчето Врвот

Гилисо Жени Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Вратот Копчето Врвот

DEN 224.64

Износот
Това е достапна

Жените Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Сите Season.5.It може да се мие,повтореното перење не влијае На Употребата Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Врвови Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length XLx-Large101440110cm/43.31"22cm/8.66"42cm/16.54"67cm/26.38"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 110cm/43.31 "Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 42cm/16.54 "Должина : 67cm/26.38" тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

За стоката

Слична стока во категоријата