.

.

Голем машка гроздобер каки -огнена топка виски со потресен преден и заден печатење, 2xl

Голем машка гроздобер каки -огнена топка виски со потресен преден и заден печатење, 2xl

DEN 632.00

Износот
Това е достапна

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба во оваа огнена топка виски! Секоја 100% памучна мета се лекува индивидуално на миење на каки пигмент, така што секоја мета е уникатна и неверојатно мека. За да се заврши стариот изглед, оваа мета е завршена со потресено печатење на екранот на логото на Fireball на градите и преголем принт на етикета уметност на задниот дел. Мека и стилска, оваа мета е совршен додаток на кој било плакар! Официјално лиценцирана облека за виски од огнена топка. Процес на миење на бојата за пигмент за совршена гроздобер боја. Потресени гради и преголем печатење на грбот.

За стоката

Слична стока во категоријата