.

.

Suddle Duds женски кабелски плетен затнување

Suddle Duds женски кабелски плетен затнување

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Чувајте ги нозете топли и пријатни оваа есен и зима со влечење на кабелски кабелски кабелски папучи. Направени од мек акрилик, овие влечки во стилот на затнување имаат прекрасен кабелски плетен горен со наизменично црвено-бело предиво, заедно со две украсни ПОМИ за симпатичен акцент. И внатрешното и креветот за стапало се великодушно обложени со faux крзно за прекрасно привлечно вклопување, а влошката е амортизирана за дополнителна удобност. Класичен тркалезен пети ги комплетира овие затнувања. Тие се достапни со црвена боја и ќе сакате да се лизгате во нив во текот на месеците на студените временски услови кога ќе излезете од кревет. Климатска десна измама.

За стоката

Слична стока во категоријата