.

.

Пивоад Рекон BL дигитален камкордер, оперативен систем, целосен HD, мат црно

Пивоад Рекон BL дигитален камкордер, оперативен систем, целосен HD, мат црно

DEN 3453.12

Износот
Това е достапна

Recon Black Jetthe Recon Black Jet Model вклучува популарни и спортски мат црни рамки со поларизирана сива боја, безбедносни жолти и јасни леќи. Pivothead Recon BL01 Дигитална камера, CMOS, Full HD, Matte Black Creater и Eding Wideos дигитално со леснотија. Ставете го филмот на лента, ДВД или дури и на Интернет . Сензорот CMOS работи навремено, резултира во висока резолуција и подобрена чувствителност на звук. Дајте им на вашите снимки кинески изглед со целосен објект за снимање на HD. Преземете медиуми од вашата мемориска картичка со вградената USB.

За стоката

Слична стока во категоријата