.

.

Минатото Време Знаци РРС во. Стаорец Род Студија Црвено Срце Вечера Сатен Знак

Минатото Време Знаци РРС во. Стаорец Род Студија Црвено Срце Вечера Сатен Знак

DEN 223.84

Износот
Това е достапна

Овој знак е рачно изработен во САД користејќи Американски челик Со тежок мерач и процес познат како сублимација, каде што сликата се пече во облога во прав за издржлива и долготрајна завршница. Карактеристики rod Studios Црвено Срце Diner Satin Sign Design е стилски и иновативенспецификации колекција : Стаорец Род Студиосфиниш : Satin Size : 15" x 12"Тежина : 2 фунти-SKU : PSTMS26415 Минатото Време Знаци RRS046 15 x 12 во. Стаорец Род Студија Црвено Срце Вечера Сатен Знак.

За стоката

Слична стока во категоријата