.

.

Худи на Georgeорџ Машка и голема машка фау Шерпа, до големина 5xl

Худи на Georgeорџ Машка и голема машка фау Шерпа, до големина 5xl

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Georgeорџ го зема основниот гардероба и го прави пријатно и кул. Оваа машка поштетна качулка има фигура на Sherpa за додадена топлина и стил и е совршен слој за обични денови и ноќи без разлика дали сте дома или далеку. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи деколте со големина M. : прицврстен аспиратор; Врза за влечење. Затворање : Затворање на зип-ап. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Предните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Faux Sherpa постава за додадена топлина. Машка поштенска фаукс Шерпа Худи од Georgeорџ.

За стоката

Слична стока во категоријата