.

.

Време и време на кратко време на жените, големини XS-xxxl

Време и време на кратко време на жените, големини XS-xxxl

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Loveе сакате како се чувствувате во времето и кратко време на жените! Оваа симпатична кратка повлекување на кратки карактеристики, размачкана пушка од половината и џебови од свинско месо, со што ова е совршен додаток на вашата летна гардероба. Овие слатки шорцеви доаѓаат во низа летни модели на тренд за бесконечен изглед. Пар со координативниот врв или одговарајте ја со вашата омилена блуза за безвременски изглед, совршен за дружење со пријателите или обична вечера со семејството! Исклучиво на. Материјал : Ефект на боја : 54% постелнина, 46% рајон. Цврст : 100% лиоцел. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : високо; 4 "Интри. Затворање : Плелон стил. Џебови : предни џебови од свинско месо. Карактеристики : Рафли засаден од половината, широко полите, џебови од свинско месо. Имајте парче за да одговарате каде сте, додека исто така го славите вашето вистинско јас.

За стоката

Слична стока во категоријата