.

.

Краток џеб тексас на мажите од Вранглелер

Краток џеб тексас на мажите од Вранглелер

DEN 319.52

Износот
Това е достапна

Кратко од 5 џебни тексас на Wrangler Shost Овој тексас го носи класичниот стил со непобедлива удобност. Оваа кратка има флексибилна ткаенина што ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Ова кратко е сигурно дека ќе биде вашиот најудобен Jeanан краток. Опуштено вклопување. Деним краток. Седи на природна половината. 10 '' In Seam. Опуштено преку седиштето и бутот. Лажички предни џебови. Преголеми џебови на колкот на Евро лопата. Гледајте џеб. 606 WFDQ.

За стоката

Слична стока во категоријата