.

.

Тајни богатства женски пријатни чорапи на екипажот, пакувања

Тајни богатства женски пријатни чорапи на екипажот, пакувања

DEN 288.00

Износот
Това е достапна

Однесувајте се кон нозете на најмеките, привлечни чорапи досега. Чокатите на екипажот на тајните богатства го одржуваат чувството удобно и среќно во текот на целиот ден. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : Шест пара чорапи. Големина : Големина на чорап 9-11. Карактеристики : Силуета со среден екипа; Мешавина од цврсти материи и ленти. Чорапи со пријатни екипи со шест пакувања од тајни богатства.

За стоката

Слична стока во категоријата