.

.

Decmode 32 18 кафеаво дрво квартефил за дизајн кафе со чист стаклен врв, 1 парчиња

Decmode 32 18 кафеаво дрво квартефил за дизајн кафе со чист стаклен врв, 1 парчиња

DEN 1340.00

Износот
Това е достапна

Decmode 32 "x 18 " кафеаво дрво за кафе, масичка за кафе, со чист стаклен врв, 1 парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Пространа табела на врвот со уникатен дизајн нуди приказ за привлекување око од секој агол. Корисни и елегантни, масичките за кафе се повеќе од само убаво парче мебел пред вашиот кауч. Донесете навестување за рустикален вибрации на вашиот дом простор со оваа стаклена масичка за кафе, сместена во вашата дневна соба во шик елегантен стил. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 100 фунти. Направено во Индија. Ова е единечна маса за дневна соба со кафеава боја. Рустикален стил. Дизајнирано со солидна убавина и земен шарм, каде природната едноставност, топлина и органски материјали создаваат здрава атмосфера. Манго дрво и калено стакло и даваат на оваа кафе -маса цврста и издржлива форма. Декоративна маса за кафе што доаѓа во кафеава завршница и чист кален стаклен врв. Цврсто дрво кафеава табела со акцент се одликува со тркалезно тело со исечена шема на квартфоли и привлечен дрвен врв дизајниран од цвеќиња под чиста тркалезна стакло. Табелата за кафе мери 31,50 L x 31.50 W x 18,25h инчи и тежи 58 фунти. Акцентира заоблена форма со радијални врвни и модели на здолниште од квадрат. Избришете чиста со сува крпа. Структурата на врежана манго дрво е надополнета со кален стаклена маса за стилска и цврста конструкција. Рустикален стил. Decmode 32 "x 18" кафеаво дрво за кафеава маса за кафе со јасно стакло, 1-парче прави совршен додаток на кој било дом.

За стоката

Слична стока во категоријата